O nas

  Firma SIMPLY NIERUCHOMOŚCI specjalizuje się w obsłudze transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz kompleksowym zarządzaniu i administrowaniu powierzonym majątkiem Wspólnot Mieszkaniowych i osób prywatnych wynajmujących lokale. Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia zarządcy nieruchomości oraz licencjonowanego pośrednika świadczymy wszechstronne usługi na rynku nieruchomości. Funkcjonujemy głównie na terenie Łodzi i pobliskich miast, jednakże nie ograniczamy naszych możliwości.  Oferując wyjątkową jakość usług  i konkurencyjne ceny zyskujemy zaufanie najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem naszych działań jest dbałość o dobrze pojęty interes Klienta i zabezpieczenie transakcji. W tym celu współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego, Doradcą Finansowym i Ubezpieczeniowym.

 Świadcząc usługi zarządzania i administrowania koncentrujemy się na zapewnieniu właściwej gospodarki ekonomiczno- finansowej i bezpieczeństwa użytkowania  nieruchomości. Największą uwagę przykładamy do zapewnienia komfortu mieszkańców i optymalizacji kosztów eksploatacji  nieruchomości. Ściśle współdziałając z Zarządem Wspólnoty i Właścicielami staramy się wdrażać najkorzystniejsze rozwiązania inwestycyjne z myślą o utrzymaniu nieruchomości w należytym stanie technicznym i maksymalnym wykorzystaniu potencjalnych możliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce usługi i kontaktu telefonicznego dzwoniąc pod numer tel. +48 605-033-015.stopka1.jpg

Designed by Possible

UWAGA

Szanowni Państwo,
w dniach 29.08-10.09 br.
biuro będzie nieczynne.
Zapraszamy ponownie 11 września.